Lokalna kampania SEO krok po kroku

Zostałeś naszym klientem. Godziny rozmów i ustaleń, zakończone podpisaniem umowy. Masz nadzieje, oczekiwania, pewnie też sporą dawkę obaw. Czy się uda? Jakie będą korzyści? Na czym polega całe to pozycjonowanie stron internetowych? Kiedy zobaczę pierwsze efekty?

Liczymy, że w tym artykule znajdziesz odpowiedź na część obaw i pytań. Krok po kroku i na rzeczywistym przykładzie przedstawimy Ci przebieg procesu pozycjonowania. Dowiesz się, co robimy, żeby stworzyć i wypromować w Google stronę, która przyciąga klientów i zarabia pieniądze. Dzisiaj na wokandzie – jedna z białostockich wypożyczalni samochodów.

UWAGA: jeśli jesteś specjalistą SEO lub po prostu orientujesz się w tej branży – ten tekst nie jest przeznaczony dla Ciebie. Najprawdopodobniej wiesz już wszystko, o czym tu piszemy. Artykuł powstał z myślą o osobach, które nie wiedzą zbyt dużo o pozycjonowaniu stron i marketingu sieciowym. Chcą za to, by ich firma była wysoko w Google i zwyczajnie (jak większość internautów) szukają informacji o usługach w sieci.